Forum|Yazılım|Bilgisayar|Programlama|Anti-Virüs download indir|Msn Messenger

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum|Yazılım|Bilgisayar|Programlama|Anti-Virüs download indir|Msn Messenger

2 posters

DarkOrbit Online Oyun

Admin
    Admin
    Admin

DarkOrbit Online Oyun Empty DarkOrbit Online Oyun

Mesaj  Admin C.tesi Şub. 28, 2009 4:45 pm

darkorbit nedir?

25 Haziran 2008 08:35 | burak_nusret.01 | 9 yorum | etiket: darkorbinedır
    DarkOrbit mükemmel bir uzay strateji oyunudur!
    Bağlı bulunduğun şirketin uzayın hakimiyetini ele geçirebilmesi için tehdit oluşturan herşeyi yok etmelisin.Kendini Şirketler savaşında göster. Hammaddeleri topla ve düşmanlarına uzayı dar et! .
    DarkOrbit heyecan ve macera dolu, canlı olarak gerçek oyunculara karşı Multiplayer(çoklu oyuncu) modunda oynanan, bir savaş oyunudur. 10 tane Uzay Gemisinden birini seç, malzemelerini ve silahlarını yükle ve şirketin için Uzayın boşluğunda, Hammadde aramaya çık bu arada düşmanlarını yok et ve uzayın korkulan pilotu ol!

Şirketler

Mars Şirketi

MMO (Mars Mining Operations) Şirketi uzaydaki hammadde kaynaklarını yağmalayarak kendi kaynaklarına katmaktadır. Burada her Pilot kendi isteği doğrultusunda hareket etmektedir. Eğer sizde uzayda hammadde yağmalamak istiyorsanız bu şirkete katılabilir ve isminizi uzay tarihine bir kahraman olarak yazdırabilirsiniz.

Dünya Şirketi

EIC ( Earth Industries Corporation) şirketi insancıl yönetimiyle ünlüdür. EIC üyesi olan her pilot mükemmel olanaklara sahip olmaktadır. Acak çok sıkı kuralları vardır. Kendinizi emir almaya alıştırmanız gerekmektedir. Ama bu sayede ustalasıp uzay komutanı olma şansınız bulunmaktadır.

Venüs Şirketi

VRU (Venus Resources Unlimited) şirketi hem galaksiyi hemde galakside yaşanları korumayı amaç edinmiş bir şirkettir. Burada takım olarak hareket edilmektedir. Üstlendiğin görevler sayesinde ustalaşıp uzay komutanı olabilmek tamamiyle senin elindedir.
    berkfb98
    berkfb98

DarkOrbit Online Oyun Empty Geri: DarkOrbit Online Oyun

Mesaj  berkfb98 Perş. Mart 05, 2009 9:25 pm

ben oynuyorum super oyun 10 lwl goliath ım
    berkfb98
    berkfb98

DarkOrbit Online Oyun Empty Geri: DarkOrbit Online Oyun

Mesaj  berkfb98 Çarş. Mart 11, 2009 8:16 pm

big bosluk 866302 yaz 6600 yolla hile bu arkadaslar sadece 2 kontor gidio
    Admin
    Admin
    Admin

DarkOrbit Online Oyun Empty Benim level

Mesaj  Admin Perş. Mart 12, 2009 7:59 pm

Bende üyeyim şuan 6 level benimde 200.000 kredilik gemi vardı tamir edemeyince gitti.Oyüzden bıraktım 2-3 ay oynamadım sonra 1-2 kez oynadım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum başlarım heralde.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 9:35 am